Kierowca międzynarodowy Kat C+E

Opis stanowiska

Oferta pracy w Polsce

Aktualnie dla Naszego klienta prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  Kierowca międzynarodowy kat. C+ E z kodem 95.

Praca polega na przewożeniu towarów autem ciężarowym (ciągnik siodłowy Scania/Volvo - EURO VI z naczepą firanką  po krajach Unii Europejskiej.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E z kodem 95

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy

  • Karta kierowcy

  • Aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowych, badania lekarskie, orzeczenie psychologiczne
  • Wykształcenie min podstawowe

  • Zaangazowanie

  • Dyspozycyjność

  • Sumienność

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 7000-9000 zł netto/ miesiąc

  • Umowa na czas określony (okres próbny pół roku) a następnie umowa na czas nieokreślony

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Wolne weekendy

  • Auto na wyłączność, jazda w pojedynczej obsadzie

  • Ubezpieczenie A1 w podróży za granicą

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Telefon służbowy

  • Stałe trasy

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Polska, Nowa Wieś Ujska

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2022-07-15