Pracownik piekarni - Van Diermen 13,96 € + dodatki

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w piekarni - cukierni na stanowisko: pracownik piekarni.

Praca przy lini produkcyjnej polega na: kompletowaniu zamówień,  pakowaniu pieczywa i naklejaniu kodów kreskowych.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym A1/A2

  • Prawo jazdy kat. B (1 aktywne prawo jazdy na 2 osoby)
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji (nie wymagane)

  • Sprawność Fizyczna
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Praca w charakterze 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku, czasami soboty

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Płacę 13,96 eur brutto /h (od 21 lat) + dodatki zmianowe:

          Poniedziałek/Piątek -  praca w godzinach od 18:00 do 00:00 płatna  +34 % = 18,70 eur brutto/h

          Poniedziałek/Piątek -  praca w  godzinach od 00:00 do 4:00 płatna +37 % = 19,12 eur brutto/h

  • Poniedziałek/Piątek - praca w godzinach 4:00 do 6:00 płatna +34% = 18,70 eur brutto/h

          Sobota - praca w  godzinach od 00:00 do 6:00 płatna +37 %, w godzinach 00:00 - 04:00 płatna +34%

          Niedziele  200%

  •  Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Bunschoten

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-03-04