pracownik magazynu - Koopman

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik magazynu w magazynie zajmującym się zaopatrywaniem marketów, hurtowni, supermarketów i centrów ogrodniczych w różne sprzęty i produkty (produkty gosp. domowych, art. biurowe, zabawki, art. dekoracyjne, narzędzia itp.).

Obowiązki, system zmianowy oraz godziny pracy są zależne od charakteru wykonynania pracy i działu magazynu, w którym się pracuje - praca naprzemienna:

  • dział: Rozładunek
    Rozładunek kontenerów odbywa się ręcznie. Ważna jest przy tym Twoja dokładność i umiejętność
    pracy w grupie. Sztaplowane palety przewożone są do lokacji magazynowej przez środki
    transportu wewnętrznego,
  • dział: T.L.S.
    Skrót TLS oznacza środki transportu wewnętrznego służącego do przewozu artykułów
    paletyzowanych. Do obsługi tych środków, nazywanych również „jetski”, nie jest konieczne
    posiadanie certyfikatu. Każdy pracownik zostaje wprowadzony w obowiązki przez
    doświadczonego kolegę. Przy pomocy wózków „jetski” dbasz o to, by palety mogły zostać
    odebrane i dostarczone.
  • dział: Kontrola
    W tym dziale palety z zamówienia klienta ustawiane są obok siebie i kontroluje się, czy pobrano
    właściwe ilości właściwych artykułów. Musisz więc być dokładny i mieć dobrą orientację w
    przygotowanych, gotowych paletach. Należy tu również przestrzegać zasad ustalonych przez
    klienta dotyczących stertowania palet i kontrolować ich ustawienie.
  • dział: Załadunek
    Podczas załadunku korzysta się z list załadunkowych, na których dokładnie zaznacza się
    załadowane palety. Załadunek odbywa się przeważnie przy pomocy elektrycznych wózków
    paletowych, ale czasami ciężarówki czy kontenery należy załadowywać ręcznie (kartony luzem).
  • dział: wózki widłowe Reachtruck
    Dbasz o to, by na podłodze zawsze była wystarczająca ilość kartonów tak, aby pracownicy
    pobierający kartony mogli zrealizować zamówienia. W czasie tej pracy używa się ręcznego
    skanera. Oprócz tego ustawiasz palety przyjęte do magazynu. Certyfikat kierowcy wózków
    reachtruck jest obowiazkowy.

Praca w magazynie ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, chodząc, siedząc/jeżdżąc lub w pozycji schylonej.

W miejscu pracy bardzo ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór bez elementów wiszących i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym minimum B1

  • Prawo jazdy kat. B ( 1 aktywne na 2 osoby)
  • Doświadczenie jako pracownik magazynu i/lub jako order picker
  • Uprawnienia i doświadczenie jako operator wózka widłowego typu reachtruck (boczny) - dotyczy działu: wózki reachtruck
  • Dokładność
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV z dokładnymi datami zatrudnienia (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny dojazd do pracy (dojazd rowerem lub autem służbowym)

  • Pracę w systemie 2 - zmianowym:

          zmiana ranna 06:00 - 14:15

          zmiana popołudniowa 14:15 - 22:30

  • Stawkę 12,12 eur brutto/h + 15% dodatku zmianowego do każdej przepracowanej godziny = 13,94 eur brutto/h
  • Brak stawki wiekowej!
  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

         Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Emmeloord

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2023-11-07