Branża automotive - Voestalpine 18,95 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie zajmującej się wytwarzaniem produktów motoryzacyjnych (m.in. nadwozia samochodowe czy podzespoły, np.: deski rozdzielcze, elementy wentylacji, fotele, zagłówki itp.) na stanowisko: Pracownik produkcji w branży automotive.

Praca polega na: produkcji, pakowaniu oraz sprawdzaniu jakości komponentów samochodowych dla różnych koncernów samochodowych, takich jak Mercedes, Audi, BMW itp.

Praca jest wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie techniczne
  • Mile widziana znajomość branży automotive
  • Motywacja

  • Dyspozycyjność na okres min. 6 miesięcy

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Profesjonalną opiekę rezydentów
  • Pracę w systemie 2 - zmianowym

  • Wynagrodzenie 16,34 eur brutto/h (od 21 lat) + 16% dodatku zmianowego do każdej przepracowanej godziny na każdej zmianie = 18,95 eur brutto/h

  •  Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym l(możliwość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Bunschoten

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-12-04