Pracownik produkcji - Hulleman Trucks 14,44 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie zajmujacącej się sprzedażą używanych maszyn budowlanych oraz samochodów ciężarowych, na stanowisko: pracownik produkcji.

Praca głównie polega na szczegółowym przygotowywaniu używanych maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych do sprzedaży (drobne naprawy techniczne, szlifowanie, wypełnianie, czyszczenie, polerowanie, malowanie natryskowe, mycie itp.).

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym A2/ B1
  • Mile widziane doświadczenie techniczne (nie wymagane)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków jak i umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym - odpłatny 2.18 eur dziennie/osoba (kierowca nie płaci)

  • Praca w systemie 1 - zmianowym (7:30 - 17:00), możliwość pracy w godzinach nadliczbowych!

  • Płacę 14,44 eur brutto/h (od 21 lat). Nadgodziny powyżej 38 h w tygodniu płatne + 30%

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

 Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Marknesse

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-09-04