Pracownik pakowni - Na-Nomi

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w magazynie zajmujacym się pakowaniem/przepakowywaniem zamkniętych i gotowych produktów, głównie spożywczych (np.: ketchupy, majonezy, czekoladki, konserwy itp.)  na stanowisko: Pracownik pakowni.

 Praca głównie polega na: przepakowywaniu produktów z dużych opakowań zbiorczych (zgrzewki, kartony) na mniejsze wedle zaleceń, kontroli jakości, pakowaniu produktów w kartony, stikerowaniu (naklejanie naklejek), układaniu/rozkładaniu produktów na taśmie i na palecie.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, chodząc lub w pozycji schylonej.

W miejscu pracy bardzo ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór bez elementów wiszących i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym minimum B1

  • Prawo jazdy kat. B (1 aktywne na 2 osoby)
  • Mile widziane doświadczenie

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Pracę  w systemie 1 - zmianowym (06:00 - 15:00 lub 15:00 - 00:00)

  • Stawkę 11,51 eur brutto/h

  • Brak stawki wiekowej!
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

      Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Oosterhout (koło Nijmegen)

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-09-04