Pakowanie/pielęgnacja "Gwiazd betlejemskich" - start 20-11-2023

Opis stanowiska

 Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w szklarniach z kwiatami doniczkowymi - gwiazdy betlejemskie, na stanowisko: pracownik szklarni - pakowacz.

Do głównych obowiązków pracownika należą: przygotowywanie kwiatów do wysyłki (pielęgnacja i czyszczenie kwiatów, pakowanie, etykietowanie, kontrola jakości, układanie zapakowanych kwiatów na paletki i wózki itp.).

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

START:  poniedziałek 20-11-2023 (przyjazd na zakwaterowanie w tygodniu poprzedzającym start pracy)

ZAKOŃCZENIE: piątek 22-12-2023 (może być kilka dni wcześniej)

Wymagania

  • Dyspozycyjność na okres 4-5 tygodni
  • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie

  • Silna motywacja do pracy

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym - odpłatny 2.18 eur dziennie/osoba (kierowca nie płaci)

  • Pracę w systemie 1 - zmianowym od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w soboty oraz w godzinach nadliczbowych!!!

  • Płacę 12,12 eur brutto/h

    Nadgodziny powyżej 38 h w tygodniu płatne + 35% = 16,36 eur brutto/h

  • Brak stawki wiekowej
  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

 Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Ens

  • Kategoria

    Ogrodnictwo

  • Dostępna od

    2023-10-30