Operator maszyn - Conveni

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie produkującej gotowe dania na stanowisko: Operator maszyn.

 Obowiązki na stanowisku: praca przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych, zapewnienie ciągłego przepływu półproduktu i gotowego produktu, kontrola jakości.

 Na terenie zakładu ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Prawo jazdy kat. B ( 1 aktywne na 2 osoby)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Sympatia do technologii
  • Praca zgodnie z technologią produkcji
  • Odpowiedzialność, entuzjazm, komunikatywność, dokładność  i operatywność

  • Motywacja i umiejętność pracy samodzielnie i/lub w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV z dokładnymi datami zatrudnienia (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 2,35 eur/dzień/osoba (kierowca nie płaci)

  • Praca w systemie 2 - zmianowym:

    • zmiana ranna  06:00 do 14:00

    • zmiana popoludniowa  14:00 do 22:00

  • Wynagrodzenie:

    • z doświadczeniem: 14,84 eur brutto/h + ADV 0,84 eur brutto/h = 15,68 eur brutto/h

    • bez doświadczenia: 14,23 eur brutto/h + ADV 0,82 eur brutto/h = 15,05 eur brutto/h

      + dodatek zmianowy

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym  lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)
  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Liessel

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-04-29