Pracownik rozładunku /załadunku paczek - GLS

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik rozładunku / załadunku paczek.

Praca polega na rozładunku / załadunku paczek oraz przesyłek kurierskich.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego  lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Mile widziane prawo jazdy kat. b

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • BSN (sofi) wymagany
  • CV wraz z dokładnymi datami zatrudnienia (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy rowerem (około 8 km)

  • Praca 2- zmianowa od poniedziałku do piątku, możliwa w sobotę

    • zmiana dzienna  10:00 do 19:00

    • zmiana nocna  20:00 do 06:30

  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym (możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień)

  • Płacę 12,90 eur brutto/h (od 21 lat) + dodatki zmianowe:
  • od godz 20:00 do 24:00 dodatek +8,75%
  • od godz.24:00 do 05:00 dodatek +11,25%
  • Sobota dodatek 50%
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowe

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Utrecht

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-08-01