Pracownik ekspedycji

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik ekspedycji/magazynu w firmie zajmującej się eksportem ozdób świątecznych.

Praca polega na naklejaniu oraz sprawdzaniu kodów, układaniu gotowych zamówień na paletach, owijaniu folią (stretch) "gotowych" palet oraz załadunku samochodów za pomocą wózka EPT.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco lub w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego , niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym

  • Motywacja
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Zwrot kosztów dojazdu lub możliwość otrzymania auta służbowego

  • Praca 2 zmianowa od poniedziałku do piątku, soboty będą pracujące dla zmiany rannej w tygodniach 35-42

    • zmiana ranna  06:00 do 14:00

    • zmiana popoludniowa  14:00 do 22:00

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Płacę 10,72 eur brutto/h ( od 23 lat)  + dodatek  0,90 eur  brutto/h ( łącznie 11,62 eur brutto h ).

  • Bonus co 4 tygodnie w wysokości 63,06 e brutto

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dluzszy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Aalten

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-08-16