Pokojówka / Pokojowy w hotelu VDV 12,12 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pokojówka / Pokojowy w Hotelu.

Praca polega na sprzątaniu i przygotowywaniu pokoi dla gości hotelowych, utrzymywanie czystości na korytarzach oraz zewnątrz **** gwiazdkowego hotelu.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym A2/B1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany własny transport do pracy (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu) lub dojazd odpłatny 2.35 eur/ dzień/osoba (kierowca auta służbowego nie płaci)
  • BSN (sofi) wymagany

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres

  • CV z dokładnymi datami zatrudnienia (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie
  • Serwis (opieka polskich rezydentów) Prawo jazdy kat. B mile widziane

  • Dojazd do pracy autem służbowym

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możwilość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Płacę 12,12 eur brutto/h

  • Brak stawki wiekowej
  • Pracę w systemie 1 - zmianowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 16:00 (2 dni wolne w tygodniu)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Leusden

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2023-11-01