Pracownik utrzymania ruchu

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Falmierowie prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik działu utrzymania ruchu .

Praca głównie polega na : zapobieganiu i usuwaniu awarii, konserwacji, modernizacji i remontach maszyn i urządzeń.

Wymagania

Elektromechanik:

  • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych
  • diagnoza i usuwanie awarii elektrycznych
  • znajomość układów sterowania i automatyki
  • udział w remontach i pracach mechanicznych
  • uprawnienia do 1 kV
  • umiejętność analizy skutków awarii ich przyczyn
  •            CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Mechanik:

  • znajomość napraw silników ,pomp, motoreduktorów
  • znajomość napraw armatury wodnej i parowej
  • znajomość napraw instalacji pneumatycznych
  • umiejętność dokonywania napraw
  • mile widziane uprawnienia do wykonywania prac spawalniczych

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • Pracę w nowoczesnym, bardzo zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym
  • Zdobywanie specjalistycznej wiedzy
  • Wynagrodzenie od 4000 zł brutto do 5000 zł brutto.
  • Premie świąteczne, dopłaty do wypoczynku
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę zmianową w ruchu ciągłym
  •           Umowa o pracę

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Polska, Falmierowo

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-10-11