Pracownik produkcji - Nutricia

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik produkcji płynnej żywności.

Praca w dziale surowcowym, która polega : na pobieraniu worków z proszkiem oraz cukrem ( 20-25 kg) z palet i uzupełnianiu ich w kontenerze,  ważenie odpowiedniej ilości wsypywanego składnika, sprawdzanie numerów na produktach za pomocą skanera ręcznego.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w odrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Zakwaterowanie w rejonie Zuid Holland

  • Własny dojazd do pracy

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Stabilną pracę na dłuższy okres czasu

  • Szkolenie

  • Stawka 13, 60 eur brutto / h ( od 21 lat ) + dodatki zmianowe:

  • Dodatki zmianowe wynoszą:

17:00 - 24:00 Poniedziałek do Piątek -  34,2%
17:00 - 24:00 Sobota i Niedziela - 100%
00:00 - 06:30 Poniedziałek do Soboty – 37%
00:00 - 06:30 Niedziela – 125%
06:30 - 17:00 Sobota – 45%
06:30 - 17:00 Niedziela – 100%

  • Pracę w systemie zmianowym ( 6 dni pracy i 4 dni wolnego):
2 dni zmiana ranna 06.30 -14.30
2 dni zmiana popołudniowa 14.30 - 22.30
2 dni zmiana nocna 22.30 - 6.30
4 dni wolnego , następnie ponownie praca zaczyna się od zmiany rannej.
  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możwilość otrzymania zaliczki )

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Zoetermeer

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-09-15