Pracownik magazynu z odzieżą - Simei 13,32 € + dodatki

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w magazynie odieżowym marki Zara.

 Do głównych obowiązków w magazynie należą: rozpakowywanie ubrań z pudełek i ich sortowanie przy taśmie, wieszanie ubrań, przyszywanie metek oraz wykonywanie innych czynności związanych z pracą w magazynie.

 Praca w magazynie ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, chodząc lub w pozycji schylonej.

 Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym A1/A2

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na magazynie

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na minimum 3 miesiące

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Pracę w systemie 1 - zmianowym i/lub 3  - zmianowym w godzinach 06:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-06:30 (plan pracy układany jest w Simei)

  •  Stawka  €13,32 brutto/h

  • Brak stawki wiekowej
  • Dodatki zmianowe (w przypadku podjęcia pracy w systemie 3 - zmianowym):

Pon – Pt w godzinach 19:00–20:00 + 22.5%
Pon – Pt w godzinach 20:00–06:00 + 45%

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Lelystad

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-12-04