Pracownik magazynu | Wiatrak-Jobs.pl

Pracownik magazynu

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik magazynu

Praca polega na zbieraniu i skompletowaniu zamówień , załadunku i rozładunku aut cieżarowych , kontroli towarów oraz innych czynnościach wykonywanych w magazynie.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego - nie wymagane!

  • Mile widziane doświadczenie

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Mile widziana znajomość SAP
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym) lub na email: marta@wiatrak-jobs.pl

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Praca 2 - zmianowa , od poniedziałku do piąteku ( 40 h /tydzień )

    • zmiana ranna  06:00 do 14:30

    • zmiana popoludniowa  14:30 do 23:00

  • Wypłaty w systemie miesięcznym

  • Płacę 11 eur brutto/h  + dieta  25 eur /netto/dzień

  • Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich na dłuzszy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Niemcy, Neunburg vorm Wald

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-09-01