Pracownik produkcji wyrobów mlecznych

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik produkcji wyrobów mlecznych ( jogurty, desery, sery itp).

Praca polega na wykonywaniu czynności przy lini produkcyjnej oraz pakowaniu produktów.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji ( nie wymagane)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym

  • Praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku ( 36 godzin tygodniowo)

    • zmiana ranna  06:30 do 14:30

    • zmiana popołudniowa 14:30 do 22:30

    • zmiana nocna 22:30 do 06:30
  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczki co tydzień)

  • Płacę 12,96 eur brutto /h ( od 21 lat) + dodatki zmianowe:

           -  w godzinach od 17:00 do 24:00 dodatek 34,2%

          -  w godzinach od 00:00 do 06:30 dodatek 37%

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Nuenen

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-10-13