Kierownik budowy - Elektronik

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niemczech prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Kierownik budowy - Elektronik

Do głównych obowiązków należą: zarządzanie montażem w międzynarodowych projektach (głównie w Europie Zachodniej i Ameryce Północnej ), koordynacja pracy podwykonawców, zarządzanie personelem , koordynacja terminów i dotrzymywanie terminów.

Wymagania

  • Ukończone szkolenie w zakresie elektrotechniki, np. technik elektronik, elektryk, elektryk przemysłowy, monter instalacji elektrycznych lub technik mechatronik

  • Doświadczenie zawodowe jako kierownik budowy/kierownik montażu lub jako kierownik projektu

  • Doświadczenie z aktualnymi przepisami BHP

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1/B2) i/lub języka angielskiego

  • Umiejetności CAD i IT (mile widziany Ms office, SAP)

  • Nieograniczona chęć podróżowania

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Atrakcyjne zakwaterowanie (w pobliżu lokalizacji) z bezpłatnym WiFi i parkingiem

  • Ubezpieczenie DE

  • Serwis

  • Niezależną i odpowiedzialną pracę

  • Płacę: 18 eur brutto/h  + 30 eur dziennie diety

  • Wypłaty w systemie- miesięcznym

  • Samochód służbowy

  • W przypadku wyjazdów służbowych koszty zakwaterowania i podrózy opłaca pracodawca

  • Zlecenie pracy na czas nieograniczony

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Niemcy, Parkstein

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2022-01-31