Pracownik produkcji w pralni - Blycolin

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik produkcji w pralni.

Praca polega glównie na sortowaniu prania i układaniu na lini.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziany własny dojazd do pracy (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu pow. 10 km)
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym- odpłatny 2.18 eur dziennie/osoba (kierowca nie płaci)

  • Praca w systemie 1 - zmianowym od 6:00 do 16:00
  • Stawka 13,42 eur brutto/ h

  • Brak stawki wiekowej
  • Praca 4 dni w tygodniu (gwarancja 36 godzin tygodniow)

  • Możliwe nadgodziny dodatkowo płatne (od 36 do 40 h płatne +12,5 %, powyżej 40 h płatne +25%, soboty płatne +50% i niedziele +100%)

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Heerenveen

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-06-30