Order Picker / Pracownik magazynu

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:  Order Picker / Pracownik magazynu z produktami do ogrodu, narzędziami , farbami itp.

Praca polega na zbieraniu i skompletowaniu zamówień za pomocą skanera ręcznego ,pakowaniu produktów , rozpakowynaniu produktów oraz ogólne prace magazynowe.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym B1

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Własny transport (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu) lub dojazd odpłatny 2.18 eur dziennie/osoba
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego bocznego ( Reach Truck )
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie

  • Stawkę 10,97 e brutto/h ( od 21 lat )

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym

  • Praca od poniedziałku do piątku, czasami weekendy

  • Praca w systemie 1-zmianowym ( rano )

  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym z możliwością otrzymania zaliczek

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Nieuwegein

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-05-02