Pakowacz i kontroler jakości

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pakowacz i kontroler jakości

Praca polega na :

Pakowacz – pakuje części samochodowe;

Kontroler jakości – sprawdzą, czy jakość produktów jest na poziomie wymaganym przez klienta.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie wymagane)

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis

  • Dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu

  • Praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

    • zmiana ranna  06:00 do 15:00

    • zmiana popoludniowa  15:00 do 00:00

  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym (mozliwość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Płacę 14,96 eur + dodatek zmianowy 16 % + SAO 0,23 e brutto/h = 17,58 e brutto/h
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dluzszy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Bunschonten - Spakenburg

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-04-03