Pracownik produkcji foteli biurowych

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niemczech prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik produkcji foteli biurowych

Do głównych obowiązków należą: szycie tapicerki fotelowej, obijanie foteli biurowych tapicerką.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w szyciu maszynowym

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność

  • Mile widziany własny środek transportu - nie wymagany

  • Mile widziane prawo jazdy
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Cv (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Atrakcyjne zakwaterowanie (w pobliżu lokalizacji) z bezpłatnym WiFi i parkingiem, pokoje 1 i 2 osobow

  • Ubezpieczenie DE

  • Stawka 11 eur brutto/h  + 25 eur netto diety / dzień ( po miesiacu pracy dieta wzrasta do 30 e netto/dzien )

  • Praca na 1 zmiane
  • Wypłaty w systemie miesięcznym

  • Możliwość otrzymania zaliczek po tygodniu pracy

  • Zlecenie pracy na czas nieograniczony

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Niemcy, Neukirchen bei Sulzbach-Rosenberg

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-08-01