Pracownik szklarni z kwiatami amarylisów - bez zakwaterowania

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik szklarni z kwiatami amarylisów.

Do głównych obowiązków należą: sadzenie w doniczkę , oczyszczanie, pakowanie , stikerowanie oraz oraz inne czynności związane z produkcją kwiatów doniczkowych.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych

Wymagania

  • Własne zakwaterowanie

  • Możliwość zorganizowania transportu
  • Mile widziany własny transport do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Stawka 10,67 eur brutto/h

  • Brak stawki wiekowej
  • Dodatek wakacyjny 8,33%

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy

  • Praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia , s-Gravenzande / Naaldwijk

  • Kategoria

    Ogrodnictwo

  • Dostępna od

    2022-10-03