Pracownik szklarni z ogórkami

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik szklarni z ogórkami.

Do głównych obowiązków należą: pielęgnacja roślin, ścinanie ogórków, zbiory, podwiązywanie oraz pakowanie ogórków.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Doświadczenie

  • Silna motywacja do pracy

  • Chęć podjęcia pracy na dłuzszy okres czasu
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym A1
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy rowerem

  • Stawka zależna od wieku:

               18 lat- €8.23 brutto/h
               19 lat- €9.40 brutto/h
               20 lat- €10.58 brutto/h
               21 lat- €11.75 brutto/h

  • Nadgodziny powyżej 40 h w tygodniu płatne + 35%
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Ijsselmuiden

  • Kategoria

    Ogrodnictwo

  • Dostępna od

    2023-03-03