Mechanik aut ciężarowych oraz naczep

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  Mechanik aut ciężarowych oraz naczep.

Praca polega na naprawie aut ciężarowych oraz naczep.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Doświadczenie

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie NL

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy

  • Tygodniowe wypłaty na konto
  • Stawka od 13 euro brutto/h do 14 euro brutto/h ( w zależności od doświadczenia )

  • 40 godzin pracy tygodniowo

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Breda

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2023-03-27