Pracownik pakowni ziół

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik pakowni ziół.

Praca polega na pakowaniu ziół ( bazylia, rozmaryn itp. ) do małych plastikowych pudełek.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Umiejetnośc obsługi komputera

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B ( w przypadku 2 osób wymagane jedno prawo jazdy na 2 osoby )
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres zcasu

  • Mile widziane osoby z prywatnych zakwaterowań
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym

  • Stawka: 11,16 euro brutto/ h

  • Praca od poniedziałku do piątku, czasami weekendy

  • Godziny pracy 6:00 – 17:00

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

                                                                                                          Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Etten-Leur

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-06-06