Pracownik produkcji silosów 15,21 € wymagane prywatne zakwaterowanie

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji silosów.

Praca głównie polega na produkcji silosów z włókna szklanego.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz dbanie o bezpieczeństwo.

Wymagania

  • Własne zakwaterowanie oraz własny dojazd do pracy
  • Prawo jazdy kat.B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym minimum B1
  • Doświadczenie techniczne

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (nożyce elektryczne, szlifierki, wiertła itp.)

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Silna motywacja

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres ze względu na ilośc szkoleń

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Szkolenia

  • Odzież pracowniczą
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Pracę w systemie 1 - zmianowym (wymagana dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz w razie potrzeby w soboty)
  • Płacę na start 15,21 eur brutto/h (po 6 miesiącach pracy stawka 16.30 e brutto/h)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Moerdijk

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-07-10