Operator produkcji w piekarni - Continental Bakeries 15,50 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w piekarni dla najszybciej rozwijającego się producenta ciastek, ciast i gofrów w Europie, na stanowisko: operator produkcji - maszyn.

Praca jako Operator Produkcji w piekarni polega na wyrabianiu ciasta, formowaniu i pieczeniu ciasta na w dużej mierze zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

Główne obowiązki: robienie ciasta na podstawie przepisów, obsługa maszyny do robienia ciasta i pieczenia, sprawdzanie, czy proces pieczenia przebiega dobrze i w razie potrzeby wprowadzanie poprawki, przeprowadzanie kontroli jakości, naprawa drobnych usterek.

Na terenie zakładu ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/ B2

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza i doświadczenie z procesami przemysłowymi, najlepiej w branży spożywczej

  • Dobra organizacja pracy (potrafisz myśleć z wyprzedzeniem i planować kontrolę nad procesem - pomyśl o nadchodzących zmianach w produktach itp.)
  • Poziom pracy i myślenia MBO (zarządzanie przedsiębiorstwem/danym stanowiskiem)
  • Sympatia do technologii
  • Wysoki standard pracy i sumienność w wykonywaniu zadań

  • Entuzjazm, komunikatywność, dokładność  i operatywność

  • Motywacja i umiejętność pracy samodzielnie i/lub w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV w języku angielskim (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie  (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)
  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym
  • Stawka: 15,50 eur brutto/h już z dodatkiem zmianowym

  • Pracę w systemie 3 - zmianowym
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

                                                                                                                                                                                Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Deventer

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-05-22