Traktorzysta

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w gospodarstwie rolnym na stanowisko: Traktorzysta

Praca polega na wykonywaniu wszelkich prac rolniczych (orka, sianie itp.) za pomocą traktora marki CASE.

Praca cały rok.

Wymagania

  • Doświadczenie w podobnej pracy

  • Obowiązkowo prawo jazdy kat. B oraz prawo jazdy na traktor kat. T

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopnui komunikatywnym A2/B1
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)
  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Pracę w systemie 1 - zmianowym
  • Stawkę od 12,12 eur brutto/h (do ustalenia, zależna od doświadczenia)
  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Biddinghuizen,

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2023-10-09