Pracownik szklarni - pakowanie kwiatów 11,75 € wymagane własne zakwaterowanie w De Lier lub w okolicy

Opis stanowiska

 Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik szklarni / pakowanie kwiatów.

Praca odbywa sie w 90% pod zadaszeniem.  Firma zajmuje się uprawą kwiatów doniczkowych– celosia i kalacholia.

Do Twoich obowiązków będzie należało układanie kwiatów w trejsy i przygotowywanie do wysyłki, budowanie wózków, przekładanie wózków.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Własne zakwaterowanie w De Lier lub w okolicy

  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dostepność do pracy na długi okres

  • Motywacja do pracy

  • Mile widziany własny środek transportu bądź prawo jazdy kat.B

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL
  • Stawkę 11,75 eur brutto/h

  • Pracę w charakterze 1 - zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Dodatek dla kierowców aut służbowych lub zwrot kosztów transportu zgodnie z układem zbiorowym CAO dla pracowników szklarniowych, dla osób posiadających własny środek transportu

  • Długoterminową współpracę
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, De Lier

  • Kategoria

  • Dostępna od

    2023-06-26