Opiekun/ka osób starszych / Niemcy

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku : Opiekun/ka osób starszych.

Zakres obowiązków bywa bardzo różny, w zależności od stanu zdrowia i możliwości osób starszych.

Zakres podstawowych obowiązków:

  • pielęgnacja ciała: utrzymanie higieny osobistej, mycie, ubieranie, czesanie, pomoc w załatwianiu potrzeb fizjologicznych, kosmetyka skóry.
  • pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego: dbanie o czystość mieszkania, pranie, zmiana pościeli, zmywanie.
  • robienie zakupów, przygotowywanie oraz pomoc przy spożywaniu posiłków.
  • organizowanie czasu wolnego osobie starszej w zależności od jej potrzeb i możliwości – rozrywki aktywizujące, wspólne spędzanie czasu,.

Wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym, komunikatywnym lub dobrym

  • Doświadczenie w opiece
  • Motywacja

  • Dyspozycyjnośc na miniumun 6 tygodni

Oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Pokrycie kosztów podróży

  • Transport z adresu pod adres

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz liczby podopiecznych ;

Stawki dla opiekunek :
Znajomośc języka niemieckiego w stopniu dobrym:

1 Osoba podopieczna : 1650 € netto miesięcznie
1 Osoba do opieki + druga mieszkająca w gospodarstwie domowy / nie objęta opieką :1800€ netto miesięcznie
1900€ netto miesięcznie
2 osoby do opieki : 1900€ netto miesięcznie

Znajomośc języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym:
1 Osoba podopieczna : 1450 € netto miesięcznie
1 Osoba do opieki + druga mieszkająca w gospodarstwie domowy / nie objęta opieką : 1600€ netto miesięcznie
2 Osoby do opieki : 1700€ netto miesięcznie

Znajomośc języka niemieckiego w stopniu podstawowym:
1 Osoba podopieczna : 1250€ netto miesięcznie
1 Osoba do opieki + druga mieszkająca w gospodarstwie domowy / nie objęta opieką : 1400€ netto miesięcznie
2 Osoby do opieki : 1500€ netto miesięcznie

  • Zakwaterowanie w domu podopiecznych ( pokój z dostępem do internetu)

  • Wyżywienie
  • Opiekę koordynatora

  • Ubezpieczenie Europejskie

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Niemcy, różne lokalizacje

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2024-04-29