Pracownik produkcji -fabryka chusteczek

Opis stanowiska

Układanie, pakowanie chusteczek, obsługa maszyn, przygotowywanie towaru do wysyłki, utrzymywanie porządku w miejscu pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  • Posiadanie prywatnego transportu do pracy lub prawo jazdy Kat. B

  • Motywacja

  • Dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy

  • Znajomość jęz. angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 10,50 eur brutto/h + dodatki godzinowe od godz. 23:00- 6:00 stawka wynosi 13,12 eur brutto/h, w niedzielę od godz. 23:00- 6:00 stawka wynosi 15,75 eur brutto/h oraz w święta stawka godzinowa wynosi 21 eur brutto

  • Zakwaterowanie (internet Wi-fi)

  • Ubezpieczenie NL

  • Opieka polskich rezydentów

  • Regularne wypłaty w systemie 4 tygodniowym (cyklicznie co 28 dni)

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Veenendaal

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2020-11-02