Pracownik produkcji młodych roślin - Green Products

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją wysokiej jakości systemów rozmnożeniowych dla firm zajmujących się sadzonkami roślin, szkółek i leśnictwa, na stanowisko: Pracownik produkcji młodych roślin.

Praca  głównie polega na: Kontroli, czy w tackach wyjeżdzajacych z taśmy znajdują się wszystkie sadzonki oraz na układaniu tacek z sadzonkami na odpowiednich wózkach w wyznaczony sposób.

Praca przy taśmie w większości jest wykonywana na stojąco, jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Mile widziane doswiadczenie

  • Silna motywacja do pracy

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu Komunikatywnym B1
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy rowerem

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 - zmianowym 6:00-14:30, 14:30-23:00
  • Stawkę 11,28 eur brutto/h + 35% dodatku zmianowego (od godziny 18:00)

  • Brak stawki wiekowej!
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

                                                                                                                                                                 Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Kampen

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-02-01