Pracownik produkcji-pakownia

Opis stanowiska

Praca polega na sortowaniu, ważeniu oraz pakowaniu owoców do wyznaczonych pojemników (foliowe worki, tacki, skrzynki, kartony). Do obowiązków pracownika należy również układanie i przenoszenie owoców, obsługa maszyn służących do pakowania produktów spożywczych, utrzymanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.
Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Wymagania

  • znajomość jęz. angielskiego lub holenderskiego (minimum podstawy)

  • motywacja do pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia umowy o pracę)

  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferujemy

  • zakwaterowanie w budynkach murowanych- pokoje 2-osobowe
    (kompletnie wyposażone / WiFi)

  • ubezpieczenie NL

  • serwis (opieka rezydentów)

  • bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania (lokacja służbowa) do miejsca pracy

  • wynagrodzenie 10,24 eur/h brutto na godzinę, nadgodziny liczone powyżej 38 w tygodniu oraz soboty płatne + 35 % dodatku do każdej przepracowanej godziny.

  • regularne tygodniowe wypłaty na konto

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy

  • praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Den Hoorn

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2020-11-02