Pracownik produkcji- fabryka rur

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Niderlandach poszukujemy osób do pracy na stanowisko: pracownik produkcji.

Praca odbywa się na hali produkcyjnej w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją różnego rodzaju rur ( stalowych, aluminiowych, PCV )

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

  • Silna motywacja do pracy

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 10,21 eur brutto/h. Po sprawdzeniu umiejętności i przyuczeniu na odpowiedni dział hali produkcyjnej możliwość zwiększenia stawki godzinowej. Nadgodziny liczone powyżej 38 h w tygodniu oraz soboty płatne 135% /h

  • Gwarancję godzin.

  • Regularne tygodniowe wypłaty na konto

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy

  • Ubezpieczenie NL

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu

  • Bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania (lokacja firmowa) do miejsca pracy

  • Zakwaterowanie w budynkach murowanych -pokoje 2-osobowe

    (kompletnie wyposażone / WiFi)

  • Opiekę polskich rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Honselersdijk

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2020-11-02