Spawacz (TIG)

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niemczech

Aktualnie dla Naszego klienta w Niemczech prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Spawacz TIG.

Do głównych obowiązków należą: spawanie metodą -TIG, produkcja elementów konstrukcyjnych ze stali, ogólna obróbka metali, prace spawalnicze w warsztacie (prace przygotowawcze, spawanie rur, montaż zszywanie, spawanie konstrukcji według rysunków np.: balustrad, itp.), dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy, utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Uprawnienia - spawacz: metoda MIG
  • Znajomość języka niemieckiego - min. komunikatywna A2/B1

  • Prawo jazdy kat. B + mile widziane własne auto
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Silna motywacja

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Doświadczenie

  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • CV w języku niemieckim (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Atrakcyjne zakwaterowanie (Wi-Fi)
  • Ubezpieczenie DE

  • Serwis

  • Pracę w systemie 1- zmianowym (od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 16:00)

  • Płacę: 14 eur brutto/h  + 6 eur netto dodatku do każdej przepracowanej godziny
  • Wypłaty w systemie - miesięcznym

  • Zlecenie pracy na czas nieograniczony
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec

                                                                               Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Bawaria

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-07-01