Spawacz

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutacje kandydatów do pracy przy naprawie oraz spawaniu wózków sklepowych.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  • Znajomość technik spawania potwierdzona kursem lub certyfikatem

  • Motywacja do pracy

  • Mile widziany własny transport (lub opcja dojazdu do pracy rowerem)

Oferujemy

  • Pracę w systemie 1- zmianowym

  • Wynagrodzenie: stawka początkowa 12,39 eur brutto/h.

    Po przepracowaniu roku podwyżka +0,40 e brutto/h, czyli stawka 12,79 e brutto/h. Praca w soboty (jeśli nie ma nadgodzin) płatna +50% do każdej przepracowanej godziny.

    Nadgodziny liczone powyżej 38 w tygodniu: od poniedziałku do piątku płatne + 27% do każdej przepracowanej godziny w soboty płatne + 48% do każdej przepracowanej godziny.

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (cyklicznie co 28 dni)

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min 3 miesięcy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie (Wifi-internet)

  • Opiekę polskich rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Geldermalsen

  • Kategoria

    Przemysł

  • Dostępna od

    2020-11-02