Monter wózków sklepowych

Opis stanowiska

Do zadań pracownika należy wyszukiwanie usterek, naprawa wózków sklepowych oraz kontroli jakości.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  • Posiadanie prywatnego transportu do pracy

  • Znajomość technik naprawczych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami

  • Motywacja

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego

Oferujemy

  • Brak stawki wiekowej

  • Wynagrodzenie: stawka początkowa 10,21 e brutto/h.

    Po przepracowaniu 16 tygodni podwyżka +0,67 e brutto/h, czyli stawka 10,88 e brutto/h.

    Po przepracowaniu kolejnych 16 tygodni podwyżka 0,66 e brutto/h, czyli stawka 11,54 e brutto/h. Praca w soboty( jeśli nie ma nadgodzin) płatna + 50% do każdej przepracowanej godziny

    Nadgodziny liczone powyżej 38 h w tygodniu: od poniedziałku do piątku płatne + 27% do każdej przepracowanej godziny,
    w soboty płatne +48% do każdej przepracowanej godziny.

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie NL

  • Opieka polskich rezydentów

  • Regularne wypłaty w systemie 4 tygodniowym (cyklicznie co 28 dni)

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Geldermalsen

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2020-11-02