Pracownik szkółki drzewek - Donker ( praca na zewnątrz )

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w szkółce drzewek na stanowisko: Pracownik szkółki drzewek.

 Praca głównie polega na: sadzeniu, szczepieniu drzewek oraz ich wykopywaniu oraz w większości wykonywana jest na zewnątrz.

W miesiącach zimowych sortuje się i szczepi sadzonki drzewek wewnątrz hali.

 Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, chodząc, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

 Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub holenderskiego

  • Mile widziane doświadczenie

  • Silna motywacja do pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej na zewnątrz

  • Odzież robocza (obuwie BHP, kalosze i płaszcz przeciwdeszczowy)
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)
  • Dojazd do pracy rowerem lub autem służbowym

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Pracę w systemie 1 - zmianowym w godzinach 7:00 - 17:00 ( godziny mogą ulec zmianie z uwagi na większe zapotrzebowanie ze strony pracodawcy)

     Stawka zależna od wieku:

                   18 lat- €6.68 brutto/h
                   19 lat- €7.80 brutto/h
                   20 lat- €8.91 brutto/h
                   21 lat- €11.75 brutto/h

  • Nadgodziny powyżej 42 h w tygodniu płatne +35%
  • Praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

  • Wypłaty w systemie - tygodniowym
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

                                                                               Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Dronten

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-04-24