Operator wózka widłowego-pakownia

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutacje kandydatów do pracy w przedsiębiorstwie zajmującym się pakowaniem oraz sortowaniem pieczarek.

Praca polega na: obsługa i kierowanie wózkami widłowymi, konserwacja, załadunek i rozładunek towarów, ogólne prace magazynowe, utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Motywacja

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Jęz. angielski, niemiecki lub holenderski (w stopniu komunikatywnym)

  • Uprawnienia na wózki widłowe (potwierdzone certyfikatem)

  • Mile widziany własny transport (lub opcja dojazdu rowerem- 4 km)

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie (+wifi internet)

  • Pracę w systemie 3-zmianowym

  •  Ubezpieczenie NL

  • Wynagrodzenie:

 11,00 eur brutto za przepracowaną godzinę w godz. 7.00-18.00
 13,75 e brutto/h w godz. 18.00-00.00 (+25% dodatku zmianowego)
 16,50 e brutto/h w godz. 00.00-7.00 (+50% dodatku zmianowego)

  •  Zatrudnienie na warunkach holenderskich na min. 3 miesiące – możliwość stałej współpracy

  •  Regularne wypłaty w systemie tygodniowym

  •  Profesjonalną opiekę rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Kesteren

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2022-02-01