Monter systemów wentylacji przemysłowej

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: monter systemów wentylacji przemysłowej,

Praca polega głównie na produkcji systemów wentylacji przemysłowej oraz obsłudze narzędzi.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności monterskie – mile widziane

  • Dokładności, precyzji i odpowiedzialności

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Jęz. angielski, lub holenderski (minimum komunikatywny)

  • Zdolności obsługi narzędzi typu wkrętarka

  • Chęć zdobywania nowych umiejętności

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie NL

  • Wynagrodzenie € 10,87 / za godzinę + odkładają się godziny wakacyjne.

  • Pracę w systemie 1-zmianowym

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Profesjonalną opiekę rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Heino

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    -0001-11-30