Lakiernik / Blacharz

Opis stanowiska

Lakiernik/Blacharz
Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Lakiernik/Blacharz.

Firma zajmuja się naprawą karoserii aut powypadkowych.

Praca polega na wygładzaniu nadwozia z chropowatości przy użyciu szlifierki ręcznej lub mechanicznej, malowaniu podkładowym, suszeniu powłok, a następnie polerowaniu po utwardzeniu także lakierowanie właściwe, nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie kierunkowe – mile widziane

  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dokładności, precyzji i odpowiedzialności

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Wynagrodzenie dla osób powyżej 22 lat € 12,52 € brutto/h + wakacyjne wypłacane regularnie co tydzień oraz odkładają się godziny wakacyjne do wykorzystania w czasie urlopu

  • Pracę od poniedziałku do piątku (możliwa praca w soboty)

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Profesjonalną opiekę rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Nieuw-Weerdinge

  • Kategoria

    Przemysł

  • Dostępna od

    2020-11-03