Pakowacz jajek

Opis stanowiska

Drodzy kandydaci! Praca w Niderlandach na produkcji w firmie pakującej jajka.

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pakowacz (pracownik produkcji).

Praca polega na: sortowaniu, pakowaniu, stickerowaniu, sprawdzaniu jakości produktów oraz pakowaniu jajek do wytłaczanek i kartonów.

Do obowiązków pracownika należy równiez utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Silna motywacja i chęci do pracy

  • Mile widziany jęz. angielski lub holenderski

  • Własny transport (zwrot kosztów dojazdu) lub dojazd płatny 1,95 e dziennie/osoba

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie  (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Pracę w systemie 2 - zmianowym

  • Wynagrodzenie: 10,48 e brutto/h + dodatki zmianowe:

- poniedziałek - piątek + 15% = 12,05 e brutto/h

- sobota do godziny 13:00 + 50% = 15,72 e brutto/h

- sobota po godzinie 13:00 +75% = 18,34 e brutto/h

Nadgodziny powyżej 38 h w tygodniu płatne +30% = 16,62 e brutto/h

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Profesjonalną opiekę rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Veen

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-01-17