Pakowacz- kwiaty doniczkowe

Opis stanowiska

Praca w Niderlandach na produkcji w firmie pakującej kwiaty doniczkowe -pokojowe.

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pakowacz (pracownik produkcji).

Praca polega na: pakowanie, stickerowanie, sprawdzanie jakości produktów.

Do obowiązków pracownika należy równiez utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Silna motywacja do pracy
  • Mile widziany jęz. angielski lub holenderski
  • Mile widziany własny transport (zwrot kosztów dojazdu) lub prawo jazdy kat. B
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie  (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Pracę w systemie 1 -zmianowym (w godzinach od 08:00 do 17:00 )

  • Wynagrodzenie 11,28 eur brutto/h

  • Wypłaty w systemie 4- tygodniowym (cyklicznie co 28 dni według harmonogramu )

  • Profesjonalną opiekę rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Ede

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-03-02