Pracownik fabryki oleju spożywczego

Opis stanowiska

Praca w Niderlandach???????? Brak wiekówki/produkcja oleju i soku jabłkowego

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji do pracy w fabryce zajmującej się produkcją soku jabłkowego oraz oleju z orzechów włoskich.

Do głównych obowiązków należą: kontrola jakości, sortowanie orzechów (wybieranie łupinek), odbiór soków i oleju z maszyn (pakowanie w kartony, skrzynki), utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywaniu prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Znajomość jęz. angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu min. podstawowym

  • Aktywne prawo kazdy kat. B oraz własne auto

  • Silna motywacja

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków na stanowisku pracy

  • Dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres czasu

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej fabryce

  • Pracę w systemie 1 - zmianowym

  • Brak stawki wiekowej

  • Płacę: 10,01 euro brutto/ h + dodatki: nadgodziny liczone powyżej 40 h w tygodniu płatne + 25% za każdą przepracowaną godzinę oraz praca od godz. 18:00 +25% ????️Praca w soboty +50%

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie (Wifi internet)

  • Zadowalająca liczba godzin pracy w tygodniu z możliwością podjęcia nadgodzin

  • Wypłaty w systemie- tygodniowym

  • Profesjonalna opieka rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Zoelen

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-04-21