Pracownik szklarni- orchidee

Opis stanowiska

????????Praca w Niderlandach????????  przy orchideach (storczykach) w szklarni z kwiatami doniczkowymi.

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik szklarni w firmie hodującej orchidee (storczyki).

Do głównych obowiązków należą:  sporzadzanie sadzonek, patyczkowanie, pakowanie, foliowanie, budowa wózków, przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Wymagane własne zakwaterowanie w Hadze
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

  • Prawo jazdy kat. B oraz chęć prowadzenia auta służbowego

  • Silna motywacja do pracy

  • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie (szczególnie przy orchideach)

  • Dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia umowy o pracę)
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Darmowy dojazd do pracy autem służbowym + EXTRA BONUS dla kierowcy 8 eur/dzień

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka rezydentów)

  • Płacę 11,75 eur brutto/h (nadgodziny powyżej 38 godz. w tygodniu oraz soboty płatne + 35% do każdej godziny)

  • Wypłaty w systemie- tygodniowym

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Westland

  • Kategoria

    Ogrodnictwo

  • Dostępna od

    2023-02-06