Pracownik szklarni- logistyk

Opis stanowiska

???????? Praca w Niderlandach w logistyce ???????? szklarnia z kwiatami

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik logistyki w szklarni.

Do głównych obowiązków należą: czytanie i kompletowanie zamówień, nadzór nad odpowiednią liczbą pojemników na kwiaty na wózkach do wysyłki. Samodzielna praca przy ciętych alstroemeriach.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Silna motywacja do pracy

  • Dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia umowy o pracę)
  • Samodzielnośc w wykonywaniu obowiązków

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie w budynkach murowanych -pokoje 2-osobowe (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka rezydentów)

  • Bezpłatny dojazd do pracy

  • Płacę 10,24 eur brutto/h (nadgodziny powyżej 38 godz. w tygodniu oraz soboty płatne + 35% do każdej godziny)

  • Wypłaty w systemie- tygodniowym

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Poeldijk

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2021-02-17