Pracownik firmy kurierskiej- załadunek/rozładunek kontenerów

Opis stanowiska

Praca w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik załadunku/rozładunku w firmie kurierskiej.

Praca polega na: załadunku/rozładunku kontenerów z przesyłkami oraz paczkami kurierskimi, dbaniu o bezpieczeństwo w miejscu pracy, utrzymywaniu porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywaniu prostych poleceń przełożonych.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Wymagania

  •  Prawo jazdy kat. B

  • Silna motywacja i chęci do pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Własny transport (zwrot kosztów dojazdu) lub dojazd płatny 1,95 e dziennie/osoba

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Jęz. angielski lub holenderski w stopniu min. komunikatywnym A2/B1

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie

  • Brak stawki wiekowej
  • Wynagrodzenie 11,15 € brutto/h + dodatki zmianowe:

od poniedziałku do piątku w godzinach:

18.00 - 6.00 dodatek zmianowy + 30% do każdej godziny = 14,49 € brutto/h

w soboty + 50 % do każdej przepracowanej godziny = 16,72 € brutto/h

w niedziele i święta +100% do każdej przepracowanej godziny = 22,30 € brutto/h

  • Pracę w systemie 2-zmianowym

  • Wypłaty w systemie- tygodniowym

  • Profesjonalną opiekę rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Tiel

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-02-07