Pracownik recyklingu metali

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik recyklingu

Praca polega na: przetwarzaniu i demontażu produktów ( kable, silniki elektryczne i transformatory ) oraz przygotowanie surowców do ponownego wykorzystania.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Posiadanie prywatnego transportu do pracy lub dojazd rowerem

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami

  • Motywacja

  • Znajomość języka angielskiego  lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym

  • Brak przeciwwskazań do podjecia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie (Wifi internet) w miejscowości Zeddam

  • Ubezpieczenie NL
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Płacę 10,94 eur + 0,56 eur  brutto/h = 11,50 eur brutto/h

  • Stabilne godziny pracy Poniedziałek - Czwartek 7.00-17.00 oraz Piątek 7.00-15.00

  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym (możliwośc otrzymania zaliczki co tydzień -)

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dluzszy okres czasu

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Doetinchem

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-06-18