Stolarz

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niemczech

Aktualnie dla Naszego klienta w Niemczech prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: stolarz.

Do głównych obowiązków należą:  produkcja mebli oraz kuchni, montaż drzwi ,obróbka/cięcie drewna i płyt, obsługa maszyny do obróbki drewna, dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy, utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  • Silna motywacja

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Wykształcenie kierunkowe – mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność

  • Mile widziany własny środek transportu - nie wymagany

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • CV w jezyku niemieckim (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Atrakcyjne zakwaterowanie (w pobliżu lokalizacji) z bezpłatnym WiFi i parkingiem
  • Ubezpieczenie DE

  • Serwis

  • Pracę w systemie 1- zmianowym (od poniedziałku do czwartku w godzinach od 07:00 - 16:30 oraz w piątek od godziny 7:00 - 13:00)

  • Płacę: od 13 do 14 eur brutto/h  + 6 eur netto/h dodatek
  • Wypłaty w systemie- miesięcznym

  • Zlecenie pracy na czas nieograniczony
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Niemcy, Bawaria

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2021-04-21