Pracownik magazynu

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik magazynu.

Praca polega na załadunku i rozładunku kontenerów , sortowanie paczek oraz inne czynności wykonywane w magazynie z użyciem wózka EPT.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B / mile widziany własny transport

  • Dyspozycyjność na okres min. 3 miesięcy

  • Motywacja

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w obsłudze wózka EPT

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu- komunikatywnym

  • CV z ostatnich 5 lat pracy (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

  • Zaświadczenie o niekaralnośći

Oferujemy

  • Zakwaterowanie- pokoje 2 osobowe (Wifi internet). Mile widziane osoby z prywatnego zakwaterowania.

  • Ubezpieczenie NL

  • Pracę w systemie 3-zmianowym w godzinach od 16.15 do 00.30, od 20.00 do 4.30, od 15.00 do 23.00

  • Wynagrodzenie €11,90 eur/h brutto (wiek powyżej 21 lat)+ dodatk zmianowe ( 20%, 30%,40%)

    Profesjonalną opiekę rezydentów

  • Wypłaty w systemie- miesięcznym (możliwość otrzymywania zaliczki w każdym tygodniu pracy)

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Venlo

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-10-04