Kierowca kat C+E

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  kierowca kat C+ E z kodem 95

Praca polega na przewożeniu ,załadunku i rozładunku towarów przeznaczonych do dystrybucji detalicznej( głownie supermarkety).

Wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E ( kod 95 )

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego  lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Praca w systemie: 2/2, 2/3 ,3/1, 4/1 do uzgodnienia

  • Około 60 h tygodniowo

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Płacę 15,36 eur e brutto h + dodatki

  • Dodatki: 130% powyżej  40h tygodniowo, 150% sobota, 200% niedziela

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Cała Holandia

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2021-12-01